ART / Lithographs / Litograph in colors 11391119
nr 1139 1119
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Philip von Schantz (1928-1998), Vette, 10/15, -91, bladets mått: 45x60, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Philip von Schantz (1928-1998), Vette, 10/15, -91, bladets mått: 45x60, löst blad
1000
SEK 1700
Monday October 23 2017
at 18:12:15
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.600 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.600 kr
1.600 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 23
Read more about Grafik
Philip von Schantz
Read more about Philip von Schantz